• PL
  • EN
  • DE
  • RU
  • UA
  • ES

Nowe funkcje aplikacji Citi Handlowy Bikes już dostępne!

11.09.2017

Nowe funkcje aplikacji Citi Handlowy Bikes już dostępne!

W Sklepie Google Play i w App Store jest już dostępna nowa wersja aplikacji Citi Handlowy Bikes, a z nią kolejne, ciekawe funkcje. Amatorzy dwóch kółek będą mogli skorzystać z przypomnienia o czasie darmowego wypożyczenia, udostępniania ulubionych tras na Facebooku czy wreszcie – logowania się za pomocą konta Veturilo.

Aplikacja Citi Handlowy Bikes pozwala korzystać z warszawskiego systemu rowerów miejskich – już teraz mogą się do niej zalogować użytkownicy aplikacji Veturilo . Użytkownicy Citi Handlowy Bikes mogą szybko znaleźć najbliższą stację, wypożyczyć rower skanując kod QR, na bieżąco śledzić koszt przejazdu oraz sprawdzić historię wypożyczeń.

Ale to dopiero początek! Najnowsza wersja wzbogaca aplikację o kolejne funkcje. Najbardziej oczekiwaną z nich jest możliwość logowania za pomocą posiadanego już konta Veturilo. Teraz nie ma już konieczności tworzenia osobnego konta – wystarczy, że podczas logowania do aplikacji Citi Handlowy Bikes zostaną podane dane istniejącego konta Veturilo. Obie aplikacje są zsynchronizowane, dzięki czemu w Citi Handlowy Bikes będzie dostępne saldo i historia wypożyczeń z Veturilo.

Aplikacja pozwala także szczegółowo prześledzić trasę każdej przejażdżki dzięki nawigacji GPS. Poza przedstawieniem jej na mapie, podaje czas i koszt wypożyczenia, a także szacuje liczbę spalonych kalorii i pozytywny wpływ na środowisko naturalne (oblicza, ile dwutlenku węgla nie wyemitowaliśmy wybierając rower zamiast samochodu). Ulubionymi trasami można podzielić się ze znajomymi, publikując je na Facebooku.

Kolejną nowością jest nowe powiadomienie. Od teraz aplikacja automatycznie przypomni o kończącym się czasie darmowego wypożyczenia na 5 minut przed upłynięciem tego czasu.

Specjalnie dla użytkowników aplikacji Citi Handlowy Bikes zostało także uruchomione oddzielne centrum kontaktu, które pozwoli szybko i wygodnie połączyć się z konsultantem Nextbike.

Twórcy aplikacji przygotowali też coś dla miłośników rywalizacji. Nowy system osiągnięć pozwala zdobywać odznaczenia i porównywać wyniki ze znajomymi na Facebooku.

Nowa wersja to także szereg poprawek i usprawnień, jak np. ikony na mapie, które w czytelny sposób pokazują stan zapełnienia stacji.

Jeśli jeszcze nie wypróbowałeś aplikacji Citi Handlowy Bikes, teraz jest najlepszy moment, by to zrobić – korzystaj z rowerów miejskich jeszcze szybciej i wygodniej z nową aplikacją Citi Handlowy Bikes.

Dowiedz się więcej o możliwościach aplikacji Citi Handlowy Bikes na stronie www.citihandlowybikes.pl

Pobierz aplikację na urządzenia z iOS

Pobierz aplikację na urządzenia z Androidem